Alman İmplantı

ALMAN İMPLANTI

Almanya üstün kaliteli Alman implantı üretimiyle diş implantı pazarına öncülük etmektedir. Dünyanın en iyi implantları Almanya’da üretilmektedir.

Türkiye distribütörü DENTMİA olan Alman markası Medical Instinct’ in Almanya’da üretilen diş implantları oldukça güvenilir ve kalitelidir. Medical Instinct, tipik olarak ülkede üretilen ürünleri tanımlayan en yüksek kalite standartlarına uymak için katı protokolleri takip eder.

Implantlar hakkında daha fazla bilgi almak için https://dentmia.com.tr/dental-implant/ yazımızı okuyabilirsiniz.

Neden Alman İmplantı?

Alman diş implantları son on yılda sürekli olarak küresel tanınırlık kazanmıştır. Modern makinelerin kullanımı ve gelişmiş üretim protokolleri, yüksek vasıflı işgücü ve diş araştırmalarına yapılan yoğun yatırımlar, diş implant sistemleri söz konusu olduğunda Almanya’nın en üst sıralarda olmasına olanak tanımıştır.

Almanya’da üretilen diş implantlarının genel olarak üstün kalitesine katkıda bulunan bir diğer faktör, yüksek kalite ve güvenlik güvencesidir.

Dental implant pazarındaki en iyi markalardan biri olan Medical Instinct; Alman imalatı, mühendislik ve diş araştırmalarının en iyilerini, son teknoloji implant sistemlerinin üretimi, test edilmesi sırasında hasta güvenliği ve memnuniyeti ile birleştirmektedir.

Medical Instinct bir endüstri profesyoneli olarak sizin için gerekli tüm adımları üstlenmektedir. Tepkileri değerlendirmek ve konsepte dahil etmek için potansiyel hastaları temsil eden değişen test gruplarıyla çalışmaktadır. Güvenilirliği kanıtlanmayan hiçbir ürünü piyasaya sunmamaktadır. Çünkü Medical Instinct, tutarlı bir marka varlığının sonraki tüm pazarlama önlemlerinin temelini oluşturduğunu biliyor. Dentmia; Medical Instinct implantlarını güvenilir bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Dentmia Neden Medical Instinct (Alman İmplantı) ile Çalışıyor?

Dentmia, tüm dünyada Alman markalarına güvenmekte ve kalitelerini tanınmaktadır. Medical Instinct güvenilirliği ve kalitesi bir istisna değildir.

Mükemmelliğe, hasta güvenliğine ve optimal biyolojik performansın elde edilmesine adanmış pek çok kaynakla, Medical Instinct ‘in bir dental implant üreticisi olarak başarısı doğal bir sonuçtur.

Medical Instinct ‘in esas olarak diş hekimliği uzmanları ve genel olarak dişçilik endüstrisi ile ilgilenmesine rağmen, işlerinin nihai odak noktası hastalardır.

Diş implantı yeme ve konuşma gibi genel sağlık için hayati fonksiyonların restorasyonunda çok önemli bir rol oynadığından, Alman diş implantları bunu hastalar için daha güvenilir ve basit hale getirmiştir.

Medical Instinct tarafından üretilen implant sistemlerinin tüm faydalı özellikleri, uzun vadeli başarı göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Amaçları, hasta için uzun vadeli çözümler sunmak ve diş hekiminin her diş implantını yerleştirmesini ve bakımını yapmasını kolaylaştırmaktır. Bu nedenle, Medical Instinct dünya çapında güvenilen birçok Alman diş markası arasındadır.

Alman diş implantları yıllardır dünyanın her köşesinde bulunan diş kliniklerindeki hastalara yardımcı olmaktadır. Alman üretimiyle gelen güven, rekabetçi fiyatlar ve ultra modern tasarımla birleştiğinde Medical Instinct dental implantları çok popüler hale getirdi.

Medical Instinct ‘in ürün grubu, diş hekimi için cerrahi süreci kolaylaştırırken her hasta için çözümler sunar. Sadece piyasadaki en kaliteli titanyum kullanılarak konfor, fonksiyon ve estetik başarıyla restore edilebilir.

İmplant diş hekimliğinde ekip çalışması çok önemli olduğundan, Almanya ve diğer ülkelerden seçkin diş araştırmacıları, diş teknisyenleri, ve diş cerrahları ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Medical Instinct güvenilir Alman implantı üretici olmaktan ve Dentmia da distribütörlük yapmaktan gurur duyar.

Alman İmplantı ve Medical Instinct

Alman implantı en önemli üreticilerinden olan Medical Instinct başarı ve size vereceğini güvenilirliğin teminatı şu şekilde ifade ediyor;

“Başarılı bir diş hekimliği uygulamanız var, ancak dış dünyaya sunulma şeklinden memnun değil misiniz?
Bir uygulama kuruyor veya devralıyor musunuz ve en başından kendinizi doğru bir şekilde konumlandırmak mı istiyorsunuz? O zaman bizimle çalışmalısınız. Sizi teste tabi tutmaktan ve farklı bir marka haline getirmekten mutluluk duyarız. Bireysel olarak. Sıra dışı. Dikkat çekici. Farklı.”

Medical Instinct ve Dentmia marka imajını oldukça önemsiyor;

“Tek bir kaynaktan etkili uygulama pazarlaması. Diş hekimliği endüstrisindeki marka uzmanları ve uzmanlarından oluşan uygulama pazarlaması.  Potansiyel hastalarınızın algıladığı her şey için. Markadan web sitesine ve akıllı satın alma modüllerine. Marka imajlarımız, 15 yılı aşkın süredir dental pazara yön vermektedir.
Medical Instinct ® – biz yapıyoruz, siz keyfini çıkarın. Ve başarın.”

Medical Instinct ve Dentmia daima iletişim halinde;

“Hastaların algıladığı her şeye özen gösteriyoruz ve uygulamanızı doğru ışıkta tutuyoruz. Kendinize koyduğunuz hedeflere ulaşmak için. Bize ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız ve arkanızdayız. Bir telefon görüşmesi yeterlidir. Ekibimiz sizlerle.”

Alman İmplantı Fiyatları 2021

Medical Instinct’ in üstün Alman kalitesi ile üretimini; Dentmia’ nın Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Alman implantı fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Kuruluşumuzdan bu yana, uzun yıllar boyu kazanmış olduğumuz tecrübe ile siz saygıdeğer hekimlerimize hizmet vermekteyiz.