DentMia

Kurumsal

DentMia

Medikal Sağlık İç Dış Tic San Ltd Şti
Dentmia’nın uzman kadrosu olarak implantoloji alanında uzun yıllar boyu kazanmış olduğumuz tecrübe ile siz saygıdeğer hekimlerimize hizmet vermekteyiz.

Yüksek kalite, son teknoloji implantlar ve biyomateryaller ve bunun yanı sıra kliniğinizde ihtiyaç duyabileceğiniz cerrahi cihazlar ile başarınıza başarı katmak için buradayız.

En son teknolojileri takip eden üreticiler ve dental alanda öncülük eden metodları ülkemiz ve bölgemize kazandırmayı hedeflemiş olan firmamız, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile diş hekimlerimize ve hastalarımıza hizmet vermektedir.

Dönemsel olarak düzenlenen eğitim faaliyetleriyle de diş hekimlerimize destek olmayı misyon edinmiş DentMia, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı etkinlikleri; kongreler, sempozyumlar, bilimsel gezi ve toplantılar düzenlemektedir. Burada amaç, hekimlerimizin doğru bilgiye yerinde ve zamanında ulaşmasıdır.

İlkeli duruşu ve kurumsal yapısıyla DentMia, diş hekimlerimiz ve hastalarımızın maksimum memnuniyeti ve güveni ile yoluna devam edecektir.

TAKIM

Enes Emrah
APAYDIN

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

İbrahim Hakit
VATANSEVER

KURUCU ORTAK

Mustafa
EFETEKİN

KURUCU ORTAK

Dilara
SEVİNÇ

GENEL KOORDİNATÖR

Oğuzhan
KARAYAĞIZ

STOK SORUMLUSU

Serhat
ERDOĞAN

SATIŞ SORUMLUSU

Dilek
DEMİRCİ

MUHASEBE FİNANS

Mehmet
ULUSOY

STOK DESTEK

Bize Ulaşın

Kuruluşumuzdan bu yana, uzun yıllar boyu kazanmış olduğumuz tecrübe ile siz saygıdeğer hekimlerimize hizmet vermekteyiz.