DentMia

Ses, Video, Karikatürler

Videolar

Medical Instinct® hareket eder. Özellikle hareketli resimlerde. Bizi ve ürünlerimizi eğlenceli bir şekilde tanıyın. YouTube kanalımızda küçük bir klip, anı ve ürün videosu seçkisine göz atmaktan keyif alacağınızı umuyoruz.

Karikatürler

İki diş hekimi zaten kült statüsüne sahip. Medical Instinct®’in çizgi roman yıldızları Dr. Yesterday ve Dr. Today, endüstrinin güncel konulardaki muhafazakar ve modern bakış açılarını abartılı bir şekilde somutlaştırıyor. Ve bu neredeyse on yıldır. Tek ve tek düzenli dental çizgi roman, PIP dergisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Burada, şimdiye kadar yayınlanan tüm bölümlerin bir özetini bulacaksınız.

İmplantoloji Sesli Kitap

Tarih olmasaydı gelecek ne olurdu? Geçmişi bilmeden yeniliklerin değeri ne olurdu? Dental implantolojinin tarihi kalbimize yakındır. Hatta o kadar ki, Prof. P.-I gibi birçok tanınmış şahsiyetle 100 dakikalık eğlenceli anekdotlar içeren tam bir sesli kitap haline getirdik. Branemark, Dr. P.Ledermann, Dr. KL Ackermann, Prof. D. Buser, Prof. H. Weber, Dr. K. Pehrsson ve diğerleri.
Kendinizi diş implantolojisinin bazen çok komik tarihine bırakın ve Detlef Bierstedt (Georg Clooney’nin dublaj sesi) ve Bodo Wolf’un (“Monk”un dublaj sesi) hikayesinin tadını çıkarın. Daha fazlası için var mısın? Eğer öyleyse, sizi bölgemize akustik olarak yakınlaştırmak istiyoruz. Cambridge’den sonra 2 No’lu Nobel Ödülü’nden çok daha fazlası olan üniversite şehrimiz Göttingen hakkında her şeyi öğrenin.

Bize Ulaşın

Kuruluşumuzdan bu yana, uzun yıllar boyu kazanmış olduğumuz tecrübe ile siz saygıdeğer hekimlerimize hizmet vermekteyiz.