DentMia

CAD/CAM

CAD/CAM Sınırsız

Tamamen dijital. Cerrahi planlamadan protetik restorasyona.
İmplantasyon tedavisi alanında dijitalleşme giderek daha önemli hale geliyor. Medical Instinct® size cerrahi 3B planlamadan CAD / CAM ile üretilmiş üst yapılara kadar uyumlu çözümler sunar. Dental implantolojide yenilikçi ortağınız olarak Medical Instinct®, hızla değişen pazarın gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermenizi sağlayacak çeşitli prefabrike yapısal konseptler ve dijital çözümler sunar.
Önde gelen tedarikçilerin CAD yazılımını ve kitaplıklarını kullanmak mı yoksa “açık STL verileri” ile tamamen özgürce çalışmak mı istiyorsunuz? Size dijital özgürlük sunuyoruz! Medical Instinct® Original CAD / CAM abutmentleri dijital iş akışınızı kolaylaştırır ve en yüksek kalite ve hassasiyet standartlarını sağlar.
CAD / CAM yapışkan taban titanyum
BoneTrust® CAD / CAM yapışkan tabanları düz ve açılı versiyonlarda ve farklı diş eti yüksekliklerinde mevcuttur ve implant ile kron ve köprü tekniği için ayrı ayrı frezelenmiş yapı arasında optimum bağlantı sağlar. Transfer aracı olarak ya karşılık gelen bir tarama başlığı ya da bir tarama dayanağı seçilebilir.
CAD-CAM-Klebebasis-Titan
CAD / CAM yapışkan taban titanyum kısa

Yapışkan tabanlı titanyum şort, son derece sınırlı dikey alan koşullarında size daha fazla tasarım özgürlüğü sunar. Modelleme yardımı, 0,7 mm’lik bir diş eti yüksekliğinde yalnızca 3,4 mm’dir. Dahil olmak üzere mevcuttur. tarama seti veya tek tek. 

CAD-CAM-Klebebasis-Titan-kurz
CAD / CAM Esnek Taban
FlexBase abutmentler, çubuklar, oklüzal vidalı köprüler veya hibrit çözümler gibi frezelenmiş ve gerilimsiz yapıştırılmış iskelet yapıları için maksimum esneklik sunar.
Abutmentler anti-rotasyon mekanizmalarına sahip olmadıklarından ve düz ve açılı versiyonlarda mevcut olduklarından, açılar kolaylıkla telafi edilebilir.
CAD-CAM-Flexbase
Cerec® * için CAD / CAM titanyum taban
Cerec® sistemi için CAD / CAM titanyum tabanlar. Standart teslimat, tespit vidasını içerir. Lütfen tarayıcı gövdesini ve seramik blokları Sirona Dental Systems GmbH’den veya uzman bayinizden sipariş edin. Yalnızca S boyutundaki seramik bloklar kullanılabilir.
CAD-CAM-Titanbasis-fuer-Cerec
Medical Instinct® işlenmemiş frezeleme
Orijinal BoneTrust® plus saf titanyumdan yapılmış frezeleme boşlukları, ayrı ayrı öğütülmüş titanyum abutmentlerin üretimini mümkün kılar. Burada, prefabrike BoneTrust® artı orijinal bağlantı, size maksimum hassasiyet ve doğru bir uyumu garanti eder. Model taraması için tarama abutmenti gereklidir.
Medical-Instinct-Fraesrohlinge
Geniş gövdeli abutmentler
Özellikle estetik sonuçlar için implant çapından geniş bir protez platforma geçişe izin verir. Tam seramik restorasyonlar için özel olarak geliştirilmiştir.
Seramikte gerilimi önlemek için uyumlu, yuvarlak tasarım (pah). Anti-rotasyon mekanizması olarak üçgen, yuvarlak modelleme yardımcısı. Yumuşak dokunun optimum şekilde şekillendirilmesi için uygun boyutlarda diş eti oluşturucular mevcuttur.
Wide-Body-Abutment
Seramik taban
Seramik taban, tamamen seramik kronlarla restorasyonlar için özel olarak geliştirilmiştir ve çok uyumlu bir tasarıma sahiptir. Oval modelleme yardımcısı, taç için bir dönme önleyici koruma görevi görür. Yuvarlatılmış omuz (yiv), stresin zirve yapmasını önler. Mesafe yüksekliği 0.7 mm.
Keramik-Basis

Bize Ulaşın

Kuruluşumuzdan bu yana, uzun yıllar boyu kazanmış olduğumuz tecrübe ile siz saygıdeğer hekimlerimize hizmet vermekteyiz.