DentMia

Ameliyat Setleri ve Aletleri

Ameliyat Setleri ve Aletleri

Size, farklı uygulama konseptlerine göre uyarlanmış, seçtiğiniz üç ameliyat tepsisi sunuyoruz.

Başarılı bir implantasyonun temeli, kemikli implant yatağının uygun şekilde eşleştirilmiş ve açıkça düzenlenmiş bir alet seti ile hassas ve atravmatik hazırlanmasıdır. 

Bu nedenle, tüm BoneTrust® cerrahi setler ve aletler deneyimli cerrahi ekiplerle yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir ve mükemmel ergonomi ve tüm bileşenlerin net bir şekilde konumlandırılması ile karakterize edilir. Bu, güvenli ve hızlı tedavi prosedürleri sağlar.
İşaretleme deliğinden son deliğe kadar sizi güvenilir bir şekilde yönlendiren renkli “matkap kılavuzu” dahildir. Altı BoneTrust implant sisteminin tümü, üç tepsi varyantının her biri ile ayarlanabilir. Uzatma matkapları için isteğe bağlı olarak matkap durdurucuları mevcuttur.
BoneTrust® ameliyat tepsisi evrensel
BoneTrust® Cerrahi Tepsi universal, optimum bir genel bakış, mükemmel ergonomi ve güvenli tedavi süreçleri sağlamak için deneyimli ameliyathane ekipleriyle yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir. Renkli “matkap kılavuzu” gerekli aleti bulmayı kolaylaştırır. Altı BoneTrust implant sisteminin cerrahi ve protetik prosedürlerine yönelik tüm aletler dahildir. Siyah ve beyaz seçenekleri mevcut.
BT-Chirurgie-Tray
BoneTrust® ameliyat tepsisi ECO serisi
BoneTrust® ECO tepsi, BoneTrust® evrensel tepsiye kompakt ve ekonomik bir alternatiftir. Ayrıca renkli “matkap kılavuzu” ile donatılmıştır, istiflenebilir ve yalnızca 20 x 16 x 17 cm’lik küçük boyutları sayesinde daha küçük sterilizatörlerin bölmelerine de sığar. ECO tepsisi tüm BoneTrust® implant sistemlerinin yerleştirilmesi için kullanılabilir.
BT-Chirurgie-Tray-Eco
BoneTrust® yıkama tepsisi
Her şey için tek tepsi. Medical Instinct® yıkama tepsisi, BoneTrust® kılavuz konsepti aracılığıyla kılavuzlu implantoloji için aksesuarlar dahil olmak üzere, BoneTrust® implant sistemlerinin tüm aletlerini barındırır. Paslanmaz çelik tepsi, özellikle termal dezenfeksiyon cihazlarında yeniden işleme için geliştirilmiştir ve RKI hijyen kurallarının doğrulama gereksinimlerini karşılamaktadır.
BT-Washtray
BoneTrust® protez tepsi
Tek bir sette BoneTrust® implantların protetik restorasyonu için tüm aletler. Set, farklı uzunluklarda iki tornavidaya ek olarak, hassas tork ayarı sağlayan BoneTrust® tork cırcırını içerir. Tüm angldruva aletleri için DIN montajlı evrensel bir adaptör de dahildir. Set bu nedenle diğer implant sistemleri için de kullanılabilir.
BT-Prothetiktray
BoneTrust® mini tepsi
BoneTrust® mini tepsi, ilk bakışta sistemin benzersizliğinin altını çizer ve gerekli implantlar, abutmentler ve vidalar dahil tüm aletler için alan sunar. Eşsiz kapak mekanizması, kapatıldığında her şeyin yerinde kalmasını sağlar.
BT-mini-Tray
BoneTrust® diş eti şekillendirici tepsi
BoneTrust® plus implant sisteminin mevcut tüm diş eti şekillendiricilerini saklamak ve sterilize etmek için benzersiz tasarım. Çeşitli şekiller, diş eti yükseklikleri ve el tornavidasının net bir şekilde düzenlenmesi. Her şey yerinde ve öyle kalıyor.
BT-Gingivaformer-Tray
BoneTrust® matkap durdurma tepsisi
15 parçalı matkap durdurma setini tutmak için matkap durdurma tepsisi. Tepsi kapağını karşılık gelen çap işaretine hareket ettirerek, bireysel matkap çaplarının delme durdurucuları “serbest bırakılır” ve doğrudan ilgili matkapla çıkarılabilir.
BT-Bohrstopp-Tray
Bohrer-medical-instinct

Matkaplar

O kadar keskin ki, aslında parmaklıkların arkasında olmalılar.
BoneTrust® implant sistemlerinin matkapları, uzun vadeli işbirliği ortağımız Komet Dental ile yakın işbirliği içinde geliştirildi. Tutarlı bir renk kodlaması ile işaretlenirler ve daha düşük dönüş hızında bile optimum kesme performansı ile karakterize edilirler. Özel geometri sayesinde yeterince büyük ve canlı kemik çipleri elde edilebilir. Özel bir paspaslama işlemi sayesinde, oluk işaretlerinin tüm cerrahi durumlarda okunması kolaydır. İsteğe bağlı olarak, uzatma matkapları için renk kodlu derinlik tamponları mevcuttur.
Easy-Screw-nach-Dr-Bayer

BoneTrust® Kolay Vida

Tüm implant sistemleri için evrensel vidalama yardımı.
Ergonomik olarak tasarlanmış ve evrensel olarak uygulanabilen vidalı alet, eksene göre optimize edilmiş konumlandırması sayesinde anterior bölgede implantların manuel olarak vidalanmasını kolaylaştırır. DIN montajında, tüm yaygın angldruva aletleri kullanılabilir. Gerçekten evrensel bir araç olan “Easy Screw”, diş kesmeden implant yerleştirmeye ve protez bileşenlerinde vidalamaya kadar tüm adımlar için idealdir ve tüm implant sistemleri için kullanılabilir.

Bize Ulaşın

Kuruluşumuzdan bu yana, uzun yıllar boyu kazanmış olduğumuz tecrübe ile siz saygıdeğer hekimlerimize hizmet vermekteyiz.